Олена проїхала 6 км. до будинку своєї тітки. спідометр показав що в середньому вона їхала зі

швидкістю 18 км/год під час всієї поїздки Яке з тверджень правильне? Олена витратила 20 хв. щоб доїхати до будинк тітки Олена витратила 30 хв. щоб доїхати до будинк тітки Олена витратила 3 год. щоб доїхати до будинк тітки Неможливо сказати скільки часу витратила Олена, щоб доїхати до будинку тітки

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Денис.

Ответ:

Олена витратила 20 хв. щоб доїхати до будинк тітки

Пошаговое объяснение:

Ми можемо використати формулу швидкість = відстань / час, щоб визначити, скільки часу Олена витратила на поїздку. За умовою задачі, Олена проїхала 6 км. за час, який ще не відомо, і її середня швидкість була 18 км/год. Таким чином, ми можемо записати:

18 = 6 / t

де t - час поїздки в годинах.

Ми можемо розв'язати це рівняння для t:

t = 6 / 18

t = 1/3 години, або 20 хвилин.