Олена щойно придбала новий велосипед. У нього є спідометр, що закріплений на кермі. Спідометр

показує відстань, яку Олена проїхала, і середню швидкість її поїздки. В одній із поїздок Олена спочатку проїхала 4 км. за 10 хв. а потім ще 2 км. за настпупні 5 хв. яке з наступних тверджень правильне? Середня швидкість Олени була більшою впродовж перших 10 хв. ніж впродовж наступних 5 хв. Середня швидкість Олени була однаковою впродовж первих 10 хв. і впродовж наступних 5 хв. Середня швидкість Олени була меншою впродовж перших 10 хв. ніж впродовж наступних 5 хв. За наданою інформацією неможливо нічього сеазати про середню швидкість Олени

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Айбын.

Відповідь:

Середня швидкість Олени була однаковою впродовж первих 10 хв. і впродовж наступних 5 хв.

Покрокове пояснення:

Середня швидкість Олени ( V ) знаходиться як відстань ( S ), яку подолала Олена розділений на час ( T ), який вона витратила на подоланя цього шляху:

V = S / T

Середня швидкість Олени впродовж первих 10 хв. ( 1/6 години ) дорівнює:

V1 = S1 / T1 = 10 / ( 1/6 ) = 10 × 6 = 60 км/год.

Середня швидкість Олени впродовж наступних 5 хв. ( 1/12 години ) дорівнює:

V2 = S2 / T2 = 5 / ( 1/12 ) = 5 × 12 = 60 км/год.

Середня швидкість Олени була однаковою впродовж первих 10 хв. і впродовж наступних 5 хв.