4. Група захоплення на швидкісній машині їхала до місця збору злочинців. Машина вийшла з ладу,

коли до кінцевої цiлi залишалося проїхати втричі менше, ніж вона проїхала. Решту шляху група проїхала на іншій машині зі швидкістю у півтора рази меншою, ніж на швидкісній машині. На який шлях (до поломки чи після неї) вона витратила більше часу і у скiльки разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Borysiuk Bodya.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S1 = S*3/4 = 0.75*S

S2 = S*1/4 = 0.25*S

V1 = 1.5*V2

t1/t2 = ?

t1 = S1/V1 = S*0.75 / (V1) = S*0.75 / (1.5*V2) = 0.5*S / V2

t2 = S2/V2 = S*0.25 / V2

t1/t2 = (0.5*S / V2) / (0.25*S / V2) = 0.5/0.25 = 2 раза

На  шлях до поломки вона витратила в двічі  більше часу