УМОЛЯЮ!!! Даю 30 баллов. ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЕ ЕТУ ЗАДАЧУ - тетяна, олена і наталка разом зібрали 8 кг

суниць. тетяна і олена разом зібрали 5 4/25 кг, а олена з наталкою разом – 5 11/20 кг. скільки кілограмів суниць зібрала кожна з дівчаток?

Ответы на вопрос

Отвечает Кахарманов Алишер.

Татьяна + Елена = 5 4/25 кг

Елена + Наталья = 5 11/20 кг

Всего 8 кг земляники

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 8 - 5 4/25 = 7 25/25 - 5 4/25 = 2 21/25 кг - собрала Наталья;

2) 8 - 5 11/20 = 7 20/20 - 5 11/20 = 2 9/20 кг - собрала Татьяна;

3) 5 11/20 - 2 21/25 = 5 55/100 - 2 84/100 = 4 155/100 - 2 84/100 = 2 71/100 кг - собрала Елена;

Или так: 3) 5 4/25 - 2 9/20 = 5 16/100 - 2 45/100 = 4 116/100 - 2 45/100 = 2 71/100 кг - собрала Елена.

Ответ: Наталья - 2 21/25 кг; Татьяна - 2 9/20 кг; Елена - 2 71/100 кг.

Проверка:

2 21/25 + 2 9/20 + 2 71/100 = 2,84 + 2,45 + 2,71 = 8 кг - собрали вместе

Отвечает Хасанова Алсу.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8-5 4/25=8-5,16=2,84 кг собрала наталка

2) 8-5 11/20=8-5,55=2,45 кг собрала Татьяна

3) 8-(2,84+2,45)=8-5,29=2,71 кг собрала Олена

Ответ: наталка собрала 2,84 кг суниці, Тетяна зібрала 2,45 кг суниці, олена зібрала 2,71 кг суниці.

Проверка

2,84+2,45+2,71=8