1)Скоротіть дроби: 27/36; 50/75; 28/35; 112/80 2) порівняйте дроби: 15/14 і 6/15; 31/88 і 25/66.

3) обчисліть: а)13/18+7/12; б) 5/7-3/5; в) 5/6-3/8-1/12 г) 6 5/6 +2 3/8 4) розв'яжіть рівняння: а)9 16/51 - х=4 11/34 б)9/14+(х-3/7)=23/28 5) Олександра, Оленка і Наталка разом зібрали 8 кг суниць. Олександра і Оленка разом зібрали 5 4/25 кг, а Оленка з Наталкою разом — 5 11/20 кг. Скільки кілограм суниць набрала кожна з дівчаток Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жеменей Ырысбек.

Пошаговое объяснение:

1) 3/4; 2/3; 4/5; 14/10= 1,4;

2) 15/14 > 6/15; 31/88(0,35) < 25/66(0,37)

3) а: 13/18+7/12= 26/36+21/36= 47/36

б: 5/7- 3/5= 25/35- 21/35= 4/35

в: 5/6-3/8-1/12= 20/24- 9/24- 2/24= 9/24= 3/8

г: 6 5/6+ 2 3/8= 41/6+ 19/8= 164/24+ 57/24= 221/24= 9 2/24= 9 1/12

4) а: 9 16/51- х= 4 11/34

х= 9 16/51- 4 11/34

х= 475/51- 140/34

х= 950/102- 420/102

х= 530/102

х= 5 2/102

х= 5 1/51

б: 9/14+ х - 3/7= 23/28

х= 23/28+ 3/7- 9/14

х= 23/28+ 12/28- 18/28

х= 17/28

5). Наталка:

8 - 5 4/25 = 2 21/25

Олександра:

8 - 5 11/20=2 11/20

Олена:

8 - 5,39 = 2,61