Команда розробників виконала завдання за 3 дні.За перший день вона виконала 1/3 всієї роботи,за

другий день 2/5 усієї роботи.Яку частину роботи команда виконала за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дывак Диана.

Ответ:

4/15

Пошаговое объяснение:

1/3 + 2/5 = 5/15 + 6/15 = 11/15 за 2 дня

15/15- 11/15 = 4/15 за 3 день