Друкарка першого дня виконала всієї роботи.Другого дня А третього всієї роботи яку частину роюоти

виконала друкарка​

Ответы на вопрос

Отвечает Гочи Бодя.

Ответ:

19/30

Пошаговое объяснение:

1/5 + 3/10 + 2/15 = 19/30 (част.) роботи виконала друкарка за 3 дні

Отвечает Соломина Даша.

Ответ:

2/15+3/10+1/5=19/30 ч

вроде все верно