Наталка прочитала книжку за три дні. За перший день вона прочитала 3\8 усієї книжки, а за другий —

7\16 усієї книжки. Яку частину книжки прочитала Наталка за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Сокольчик Дима.

Ответ:

3/16 прочитала Наталка за третій день

Пошаговое объяснение:

1)      3\8 +7\16  = 6/16 +7/16 = (6+7)/ 16=13/16  часть прочитала за 2 дня

2)     1-13/16=  3/16 часть прочитала Наталка за третій день

Отвечает Галенко Софья.

Відповідь:

\frac{3}{16} - прочитала Наталка третій  день

Покрокове пояснення:

Книжка - 1 ціла

\frac{3}{8} - прочитала за перший день  

\frac{7}{16} - прочитала за другий  день  

\frac{3}{8} +\frac{7}{16} =\frac{3*2}{8*2} +\frac{7*1}{16*1}=\frac{6}{16} +\frac{7}{16} =\frac{13}{16} - прочитала за два дні разом

1-\frac{13}{16} =\frac{16}{16} -\frac{13}{16} =\frac{3}{16} - прочитала за третій  день