довжина прямокутника 9 см а ширина становить 3 частину довжини побудуй такий прямокутник і знайди

його периметр і площу

Ответы на вопрос

Отвечает Богдан Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ширина 9:3=3см

Р=2(9+3)=24 см

S=9*3=27см²