Один оператор набирає на компютері 90 сторінок за 6 днів, а другий-за 3 дні. За скільки днів вони

наберуть ці сторінки, якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Плащук Лёша.

Ответ:

Продуктивність праці першого оператора 90/6=15 сторінок

Продуктивність праці другого оператора 90/3=30 сторінок

продуктивність праці разом 15+30=45 сторінок

якщо працюватимуть разом вони наберуть ці сторінки

За 90:45= 2 дні

відповідь: за 2 дні

Пошаговое объяснение: