10. (2 бали). Товар влітку коштував 350 грн. Восени ціна на нього виросла на 10 %, а потім впала на

20 %. Якою стала вартість товару? С Г​

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Егор.

вартість товару стала 308 грн

Пошаговое объяснение:

1) 350 + 0,10*350= 350 + 35= 385 грн

2) 385 - 0,2*385= 385-77= 308 грн

Отвечает Леонов Даниил.

Ответ:

308 грн.

Пошаговое объяснение:

1) 350+35=385 грн.

2) 385-77=308 грн. (20% от 385 грн.=77 грн)