Виразити у відсотках зміну величини від 2000 кг до 2т 500 кг від 4000 м до 5 км​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2т 500 кг = 2500 кг

2000 кг = 1 00%
2500 кг = х %

2000/2500 = 1 00/х
х = 1 00 * 2500 / 2000
х = 250000/2000
х = 125%

125% - 1 00% = 25%

Масса увеличилась на 25 %


5км = 5000 м

4000 м = 1 00%
5000 м = х %

4000/5000 = 100/х
х = 100 * 5000 / 4000
х = 500000/4000
х = 125%

125% - 1 00% = 25%

Длина увеличилась на 25%

Отвечает Ерофеева Оксана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2т 500 кг = 2500 кг

Складемо пропорцію:

2000 кг - 100%

2500 кг - х %

х= 2500 * 100% : 2000

х = 125 %

125%-100%= 25% на стільки змінилася величина

5км = 5000 м

4000 м - 100%

5000 м - х %

х= 5000 * 100% : 4000

х= 125 %

125 % - 100%= 25 % на стільки змінилася величина