Допоможіть будь ласка срочно!. Якою є маса тіла, якщо його вага дорівнює 700 Н. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Заблоцкая Ирина.

Ответ: 70 кг

Объяснение:F=mg, m=F/g= 700H/9,8 H/кг=70 кг