1. Запиши вираз і обчисли його значення, Від числа 80 314 відняти суму чисел 8 456 i 16 199,


Ответы на вопрос

Отвечает Канзычаков Данил.

Ответ:

55659

Пошаговое объяснение:

80 314 - (8 456 +16 199) = 80314-24655 = 55659

Отвечает Селеменева Кристина.

Пошаговое объяснение:

80 314 -(8 456 + 16 199)

1) 8 456+16 199= 24 655

2);80 314 - 24 655 = 55 659