3. Розв'яжи задачу, Перетвори порау аралу на таку, щоб у i poss занні останніми двома діями були і

множения Автомобіліст проїхав одного дня 600 км, а іншого- 720 км. Скільки годин автомобіліст був у до розі кожного дня,якщо він Рухався з однаковою швидкістю й на весь шлях витратив 11 год СРОЧНО!!!!! ДАМ 40 БАЛОВ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 600 + 720 = 1320 (км) - проехал всего за 2 дня

2) 1320 : 11 = 120 (км/ч) - скорость автомобиля

3) 600 : 120 = 5 (часов) - был в пути в 1 день

4) 720 : 120 = 6 (часов) - был в пути во 2 день

Отвечает Тамашевич Дана.

V. t. s

v¹ 720км/ч 11год ?км

v² 600км/ч

1) 720+600=1320 (км)

2) 1320:11=120 (км/ч)

3) 600:120=5(ч)

4) 720:120=6(ч)

Ответ:5 ч 1 автомобиль, 6 ч 2 автомобиль

Можно лучший ответ?