Автомобіліст проїхав одного дня 600 км, а іншого- 720 км. Скільки годин автомобіліст був у до розі

кожного дня,якщо він Рухався з однаковою швидкістю й на весь шлях витратив 11 год СРОЧНО!!!!! ДАМ 40 БАЛОВ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Morden Alice.
Ответ:у 1 день їхав 5 годин, у 2 день їхав 6 годин

Пошаговое объяснение:
1) 600+720=1320(км) - проїхав всього
2) 1320:11=120(км/ч) - швидкість
3) 600:120=5(год) - їхав у перший день
4) 720:120=6(год) - їхав у другий день