Автомобіль проїхав частину шляху зі швидкістю 60 км/год, а решту – зі швидкістю 45 км/год і

витратив на весь шлях 10 год. Назад він їхав 10 год зі швидкістю 51 км/год. Яку проїхав автомобіліст зі швидкістю 60 км/год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Ответ:

4 часа

Допустим, х часов потрачено на путь со скоростью 60км/ч, 10-х - со скоростью 45км/ч

60x+45(10-x)=10*51

60х+450-45х=510

15х=510-450

15х=60

х=60/15

х=4(ч.)- потрачено на путь со скоростью 60 км/ч

Пошаговое объяснение:

Отвечает Nikulesko Vladimir.

Ответ:

4 години

Пошаговое объяснение:

Внесемо змінну x.

Нехай x-годин витрачено на шлях зі швидкістю 60км/год.

10-x -годин витрачено на шлях зі швидкістю 45км/год.

60x+45(10-x)=10×51

60x+450-45x=510

60x-45x=510-450

15x=60

x=60÷15

x=4

Виходить, що 4години витрачено на шлях зі швидкістю 60км/год.