Допоможіть с задачею: За перший день туристи пройшли 15,7 км, що на 3,8 км більше, ніж за другий, і

на 2,3 км менше, ніж за третій. Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.
Відповідь:
45,6ки
Покрокове пояснення:
1)15,7-3,8=11,9(км)-пройшли туристи на 2 день
2)15,7+2,3=18(км)-пройшли туристи на 3 день
3)15,7+11,9+18=27,6+18=45,6(км)-пройшли туристи