Дріт завдовжки 600м розрізали на дві частини друга з яких у 5 разівдовша за першу. Знайдіть довжину

обох частин дроту. Через нехай​

Ответы на вопрос

Отвечает Попкова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 часть = х м

2 часть = 5х м

Вся длина = 600 м

х + 5х = 600

6х = 600

х = 600 : 6

х = 1 00

1 часть = (х) = 1 00 м

2 часть = (5х) = 5 * 1 00 = 500 м

1 00м + 500м = 600м