дріт завдовжки 465 м розрізали на три частини причому 1 частина на у 4 рази довша за третю а друга

на 114 м довша за першу знайдіть довжину кожної частини дроту

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

39 м, 156 м та 270м.

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина третьої частини дроту х м.

Тоді довжина першої частини дроту 4*х м, а довжина другої частини дроту 4*х+114 м.

х+4*х+4*х+114=465

9*х+114=465

9*х=465-114

9*х=351

х=351/9

х=39(м)

1) 39*4=156(м)-довжина першої частини дроту

2)156+114=270(м)-довжина другої частини дроту

Відповідь:39 м, 156 м та 270 м.