Дріт завдовжки 456 м розрізали на 3 частини, причому перша частина у 4 рази довша за третю, а друга

— на 114 м довша за третю. Знайдіть довжину (у м) найбільшої частини дроту.

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Марина.

Ответ:

228,171,57

Пошаговое объяснение:

нехай 3 відрізок х тоді 1 відрізок  4х а 2 х+114

маемо рівняння

х+4х+х+114=456

6х=456-114

6х=342

х=57

3 відрізок = 57

2 відрізок = 57+114=171

1 відрізок=57*4=228