Дріт завдовжки 248 м розрізали на дві частини, причому друга частина у 8 разів більша, ніж перша.

Знайдіть довжину кожної частини дроту​

Ответы на вопрос

Отвечает Терлига Юля.

Відповідь:

27.5

Покрокове пояснення:

х+8х=248

9х=248

х=248/9

х=27.5

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:1-28

2-220

Пошаговое объяснение:

x+8x=248

9x=248

X=28