ЖППЖПЖП памагите СРОЧНО Задача 1. У садку росли яблуні й вишні — усього 32 дерева, причому яблунь

було на 4 більше, ніж вишень. Скільки яблунь і скільки вишень росло в садку? Задача 2. За зміну майстер виточив утричі більше деталей, ніж учень. Скільки деталей виточив за зміну учень, якщо ця кількість на 18 менша, ніж кількість деталей, що виточив майстер? Задача 3. Дріт завдовжки 465 м розрізали на три частини, причому перша частина у 4 рази довша за третю, а друга на 114 м довша за першу знайдіть довжину кожної частини дроту.

Ответы на вопрос

Отвечает Сумароков Александр.

Ответ: задача 1) 32-4=28(дерев)

28/2=14(вишень)

14+4=18(яблунь)

Видповидь: в садку росло 18 яблунь та 14 вишень.

задача 2) (18/2)*3=27(деталей) - виготовив майстер

27/3=9(деталей) - виготовив учень

Видповидь: за змину учень виготовив 9 деталей.

звдача 3) перша частина - 4х (м)

друга - 4х+114 (м)

третя - х (м)

все - 9х+114 (м)

465-114=351(м) - 9х

351/9=39(м) - третя частина

39*4=156(м) - перша частина

156+114=270(м) - друга частина

Видповидь: перша частина - 156м, друга частина - 270м, третя частина - 39м.

Пошаговое объяснение: поставь пж коронку.