Довжина кухні 6 м, а ширина 8 м. Скільки потрібно прямокутної плитки зі сторонами 28 см і 25 см,

щоб вистелити ними підлогу?

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Полина.

Ответ:

Найдем площадь кухни:

6m \times 8m = 48 {m}^{2}

Переведем в см.²

48 \times 10000 = 480000 {cm}^{2}

Найдем площадь плитки:

28cm \times 25cm = 700 {cm}^{2}

Делим и найдем ответ:

 \frac{480000 {cm}^{2} }{700 {cm}^{2} }  = 685.(714285)

Это примерно равно 686 плиток

Ответ: 686 плиток

Отвечает Талигин Григорий.

Спочатку потрібно знайти площу підлоги: 6 м * 8 м = 48 м².

Потім потрібно перетворити метри на сантиметри: 48 м² * 10000 см²/1 м² = 480000 см².

Далі, знайдіть площу однієї плитки: 28 см * 25 см = 700 см².

Тепер, щоб знайти кількість необхідних плиток, потрібно розділити загальну площу на площу однієї плитки: 480000 см² / 700 см² = 685.7, що означає, що потрібно близько 686 плиток.

Але враховуючи, що плитки продаються цілими, необхідна кількість плиток буде найближчим числом до 686, тобто 687 плиток.