підлогу кімнати, що має прямокутну форму з розміром 11м×8,8м потрібно вистелити паркетом одна

плитка якого має розмір 5см×25см. Скільки потрібно плиток паркету якщо на припасування і прирізку витрачається 3% загальної площі?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 см = 0,05 м

25 см = 0,25 м

1) 11 * 8,8 = 96,8 (м²) - площадь пола

2) 0,05 * 0,25 = 0,0125 (м²) - площадь 1 плитки

3) 96,8 : 0,0125 = 7744 (шт) - понадобится плиток.