підлога ванної кімнати має форму прямокутника розміром 4,2 м на 4,8 м. Цю підлогу планують покрити

керамічною плиткою, яка має форму квадрата розміром 0,6м на 0,6 м. скільки керамічних плиток (у шт.)потрібно для покриття усієї підлоги ванної кімнати?

Ответы на вопрос

Отвечает Илесова Айжан.

Ответ:

56 плиток

Пошаговое объяснение:

0,6×0,6=0,36м² 1 плитка

4,2×4,8=20,16м² площадь ванной

20,16÷0,36=56 плиток