Сергій за контрольну роботу отримав на 2 бали більше, ніж Петро. Скільки балів отримав кожен

хлопець, якщо середнє арифметичне їх оцінок дорівнює 9?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зачатейский Данил.

Ответ:

Петро отримав 8 балів, а Сергій - 10 балів

Пошаговое объяснение:

Нехай, Петро отримав за контрольну х балів, тоді Сергій отримав х+2 балів. Складемо рівняння за умовою задачі:

\frac{x + x + 2}{2} = 9

\frac{2x + 2}{2} = 9

x + 1 = 9

x = 8 - Отримав Петро,

х + 2 = 8 + 2 = 10 - Отримав Сергій