Помогите пожалуйста решить задачу Сергій за контрольну роботу отримавна 2 бали більше, ніж Петро.

Скількибалів отримав кожний хлопець, якщосереднє арифметичне їх оцінокдорівнює 9?​

Ответы на вопрос

Отвечает Моренец Елена.

Ответ:

Нехай Х - кількість балів Петра, тоді у Сергія буде Х+2

Середнє арифметичне чисел- це їх сума розділена на їх кількість тобто

(Х+Х+2)/2=9

(2Х+2)/2=9

(2(Х+1))/2=9

Х+1=9

Х=8

2+8=10

Відповідь:

оцінка Петра: 8

Оцінка Сергія: 10

Пошаговое объяснение: