4:x+y:10 якщо x=2,y=0,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Буряс Іванка.

Ответ:

2,02

Пошаговое объяснение:

треба просто підставити значення

Отвечает Лесин Богдан.

Відповідь:

4:2+0,2:10=2+0,02=2,02

Пояснення:

Просто підстав значення у приклад.