2. Знайдіть значення виразу: 1) 16 - с3, якщо с = 2; 2) x³ - х², якщо x=10; 3) 15а2, якщо а = 4; 1)

a²b³, якщо a=6, b = 10; 5) (x² - y³) : (x-y), якщо х = 4, у = 2; 6) (x² - y²): x-у, якщо х = 4, у = 2 7) x² - y² : (x-y), якщо х = 4, у = 2 y=2 8) x² - y² : x-у, якщо х = 4, у = 2. V'​

Ответы на вопрос

Отвечает Финапетов Максим.

Відповідь:1)16-с3, если с=2

16-8=8

2)х3-х2, если х=10 1000-100=900;

3)15а2, если а=4 15*16=240;

4)а2в3, если а=6, в=10 36*1000=36000;

5)(х2-у2):(х-у)=(16-4):(4-2)=12/2=6;

6)(х2-у2):х-у=(16-4):4-2=12/4-2=1;

7)х2-у2:(х-у)=16-4:(4-2)=16-4/2=16-2=14;

8)х2-у2:х-у=16-4:4-2=16-1-2=13

Покрокове пояснення: