ДУЖЕ ШВИДКО ПЖПЖПЖПЖПЖ Моторний човен проплив 1,4 год за течією річки, та 2,5 год – проти річки.

Власна швидкість човна 19,2 км/год , а швидкість течії ріки 1,8. На скільки менше кілометрів моторний човен проплив за течією ріки , ніж проти?

Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

Відповідь: 14,1

Покрокове пояснення: 2,5 (19,2 - 1,8) -1,4(19,2 + 1,8)=5/2•87/5-7/5•21=87/2-147/5=43,5 -29,4=14,1