Обчисліть другий член геометрічної прогресії , якщо її четвертий і п'ятий члени дорівнюють 6 і 3

відповідно

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Алина.

Ответ: b2  = 24

Пошаговое объяснение:

b4 = 6  b5 = 3

b2 -?

Знайдемо займенник геометричної прогресії

q = b5 : b4 = 3 : 6 = 1/2

b4 = b1 * q^3= b1*(1/2)^3 =b1 * 1/8 = 6

b1 = 6 * 8

b1 = 48

b2 = b1 * q = 48 * 1/2 = 24