ДАЮ 30 БАЛОВ РЕШИТЕ СРОЧНО НАДА В одному бідоні у 4 рази більше молока, ніж у другому. Коли в

перший бідон долили 27 л , а в другий - 36 л молока, то в бідонах молока стало порівну. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай в другому бідоні - х л молока, а в першому - 4х л молока, Коли в перший бідон долили 27 л , то в ньому стало 4х + 27 л, а в другий - 36 л

то в ньому стало х + 36 л молока. Складемо рівняння:

4х + 27 = х + 36

4х - х = 36 - 27

3х = 9

х= 9 : 3

х = 3 л молока було спочатку в другому бідоні

4х = 4 * 3 = 12 л молока було спочатку в першому бідоні