В одному бідоні було в 2,5 рази більше молока, ніж у другому. Коли в перший бідон долили 12л

молока, а з другого вилили 33л, то в обох бідонах молока стане порівну. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилюгина Танюша.

Ответ:

1 - 75 л, 2 - 30л

Пошаговое объяснение:

х - кількість молока в 2 бідоні, тоді 2,5х - кількість молока в 1 2,5х-33=х+12. Х= 30