В одному бідоні було в 2,5 рази менше молока , ніж у другому . Коли в перший бідон долили 12 літрів

молока , а з другого вилили 33 літри молока , то в обох бідонах стало порівну. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Злочанська Віолета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

якщо в одному бідоні х молока то в другому на 2.5 більше (2.5х)

якщо в перший долили 12л  а з другого вилили 33л , Маємо рівняня

х+12=2.5х-33

х-2.5х=-33-12

-1.5х=-45

х=30    

30*2.5=75

Вдь: в першому бідоні 30 в другому 75