У першому бідоні було в 5 разів більше молока ніж у другому. Після того як в перший бідон відлили

2л а в другий долили 6л в обох бідонах молока стало порівну. Скльки літрів молока було спочатку у другому бідоні ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ СРОЧНО ТРЕБА!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Железнов Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5х литров молока было в первом бидоне, х литров - во втором бидоне

5х - 2 = х + 6

5х - х = 6 + 2

4х = 8

х = 8 : 4

х = 2 (л) молока было во втором бидоне

5 * 2 = 10 (л) молока было в первом бидоне

Проверка: 10 - 2 = 2 + 6

                          8 = 8

Ответ: в другому бiдонi спочатку було 2 лiтрiв молока. 

Пожалуйста!