Допоможіть будьласка В одному бідоні було в 2,5 разу менше молока ніж у другому.Коли в перший

бідон долили 12л молока, а з другого вилили 33л, то в обох бідонах молока стало порівну. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Даниил.

Ответ:

Якщо в одному бідоні х молока то в другому на 2.5 більше (2.5х)

Якщо в перший долили 12л  а з другого вилили 33л , тоді маємо рівняня(

х+12=2.5х-33

х-2.5х=-33-12

-1.5х=-45

х=30    

30*2.5=75

Відповідь: в першому бідоні 30 в другому 75

Пошаговое объяснение: