Периметр квадрата 16 см. Яка довжина його сторони?


Ответы на вопрос

Отвечает Зарубежная Александра.

Ответ:

1)16:4=4(см)-одна сторона квадрата

2)4х2=8(см)-довжина прямокутника

3)(8+4)х2=24(см)-пертметр прямокутника

Пошаговое объяснение:

Отвечает Петренко Владислав.

Периметр - сума довжина всіх сторін

Їх 4 у квадрата, тому 16:4=4см довжина сторони