Промінь розділяє прямий кут на два кути різниця між ними 30° знайти кути. поможіть даю 50 балів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тайшин Никита.

Пошаговое объяснение:

Прямой угол = 90°

1 угол = х °

2 угол = х + 30°

х + х + 30 = 90

2х + 30 = 90

2х = 90 - 30

2х = 60

х = 60 : 2

х = 30

1 угол = (х) = 30°

2 угол = (х + 30) = 30 + 30 = 60°

Ппроверка:

30 + 60 = 90