Розв'яжіть систему рівнянь {х+у=5 {у+х=1


Ответы на вопрос

Отвечает Гонин Никита.

Відповідь:    система рівнянь не має розв'язків .

Пояснення:

     { х + у = 5 ;    ⇒    { х + у = 5 ;

     { у + х = 1 ;             { х + у = 1 ;  так як відношення  коефіцієнтів

лінійних рівнянь   1/1 = 1/1 ≠ 5/1  , то дана система рівнянь не має

розв'язків .