За перший день було продано 60% завезеної у магазин тканини, за другий - 35% остачi, а за третiй -

решту 78 метрiв. Скiльки метрiв тканини було завезено у магазин? Ответы:1200 м936 м1878 м1560 мСкажите какой правильный, пж

Ответы на вопрос

Отвечает Шімон Мирослава.

Відповідь:

Удачі

Покрокове пояснення:

100-60=40 залишилось після першого дня

35:100=0,35

40*0,35=14 продали за другий день

40-14=26 продали за третій день

78:0,26=300 м тканини було завезено до магазину