!срочно! площа трапеції дорівнює 162 см, одна з й основ - 15 см, а висота - 9 см. Знайдіть другу

основу трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Краснов Иван.

Ответ:

21 см

Пошаговое объяснение:

S=h*(a+b)/2

162=9*(15+b)/2

162*2=9*(15+b)

324:9=15+b

36=15+b

b=36-15

b=21