Бригада трактористів зорала поле площею 520 га за два дні. За перший день вона зорала 40% поля.

Скільки гектарів залишилось зорати?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

40%=40/100=0,4

0,4×520=208 га вспахали за 1 день

520-208=312 га осталось вспахать