1)Знайдіть середнє арифметичне чисел 26,4; 42,6; 31,8; 15. 2). На склад завезли 480 кг капусти.

Першого дня було продано 28% капусти. Скільки кілограмів капусти було продано? 3). За перший годину велосипедист проїхав18 км, що становить 30% всього наміченого шляху. Скільки кілометрів повинен проїхати велосипедист? 4). Яка відстань між двома селищами на місцевості, якщо відстань між ними на карті 6,2 см, а масштаб карти 1 : 500000. 5). Катер плив 1,5 год зі швидкістю 34 км/год і 2,5 год зі швидкістю 30 км/год. Яка середня швидкість катера на всьому шляху? 6.) Бригада мала зорати 480 га землі. За перший день вона зорала 27% землі, за другий день – 42 %, а за третій - решту. Скільки гектарів землі зорали за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тостановская Ксения.

Ответ:

1. 29

2. 480:100•28=134(кг)

3. 18:40•100=60(км)

4. 500.000•6,2=3.100.000=3.100(м)

5. (34+30):2=32(км/год)

6. 1) 480:100•27=130(га)

2) (480-130):100•42=147(га)

3) 480-(130+147)=203(га)