Умоляю допоможіть!!! Три бригади трактористів зорали 3542,58 га землі. Перша бригада зорала

1573,24 га, а третя – на 242,34 га менше, ніж перша. Скільки гектарів землі зорала друга бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивова Вероника.
1)1573.24-242.34=1330.90(га)3 бр 2)3542.58-1330.90-1573.24=638.44(га)2бр