Бригада трактористів мала зорати 4830га за три тижні.За перший тиждень вона зорала 33%. За другий

70% решти. Скільки гектарів землі залишилося зорати бригаді за третій тиждень? допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

33% = 33 : 100 = 0,33

70% = 70 : 100 = 0,7

1) 4830 * 0,33 = 1593,9 (га) - вспахали за 1 неделю

2) 4830 - 1593,9 = 3236,1 (га) - осталось вспахать после 1 недели

3) 3236,1 * 0,7 = 2265,27 (га) - вспахали за 2 неделю

4) 4830 - (1593,9 + 2265,27) = 4830 - 3859,17 = 970,83 (га) - осталось вспахать на 3 неделе