Площа поля становить 720 га. Перша бригада трактористів зорала 4/9 усього поля, друга - 3/4

залишку. Скільки гектарів землі зорала друга бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Стася.
720:9х4=320(га)-1 бригада
720-320=400(га)-осталось
400:4х3=400(га)-2бригада