Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 30. Знайти ці числа, якщо відомо, що одне з них в 9 разів

більше від іншого.

Ответы на вопрос

Отвечает Мишагина Ксения.

Ответ:

6, 54

Пошаговое объяснение:

6*9=54

54+6=60

60÷2=30