За течією річки катер пройшов 45,6 км за 3 год . За який час катер пройде 48,8 км проти течії якщо

швидкість течії річки 3 км/год СРОЧНО Оддаю 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Панферова Виктория.

Ответ:

1)45,6:3=15,2(км)-швидкість катера

2)15,2-3=12,2(км)-швидкість катера проти течії

3)48,8:12,2=4(год)

Відповідь: за 4 години катер пройде 48,8 км проти течії

Пошаговое объяснение: