Двієчники розв'язували задачу про числа і відсотки. Дві третини двієчників не знали, що таке

відсотки, а інші чотири двієчника не знали, що таке "числа". Скільки двієчників розв'язували задачу?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Дарья.

Ответ:12

Пошаговое объяснение: 1/3 = 4;

2/3 = 2*4 = 8; 4+8=12.

Отвечает Андреева Маша.

Пошаговое объяснение:

Все двоечники = х человек

Две трети двоечников = 2/3х

2/3х + 4 = х

2/3х - х = -4

-1/3х = -4

х = -4 : (-1/3)

х = -4 * (-3/1)

х = 12/1

х = 12

Все двоечники = (х) = 12 человек